| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermaltake |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GEA-MB1-MSBSIL-01 |
| Благотворительность | N |
| Вес | 0.5 |
| Высота | 56,9 см |
| Гарантия | 2 года |
| Длина | 69.5 см |
| Интерфейсы | USB |
| Код НКТ | 0200345031374 |
| Код ТН ВЭД | 3926909709 |
| Короткое наименование (каз) | Thermaltake argent mb1 RGB тінтуір сымының ұстағышы |
| Объём | 0.003455088 |
| Полное наименование (каз) | Тінтуір сымының ұстағышы, Thermaltake, Argent MB1, RGB, GEA-MB1-MSBSIL-01, Пластик, 69.5x69.5x56. 9mm, сырғымайтын аяқтар, USB, күміс |
| Снижена цена | Да |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 69.5 см |
| Штрихкод | 4713227527163 |