
649 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SVC |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A60-20W-E27-6500K |
| Благотворительность | N |
| Вес | 0.07 |
| Гарантия | 2 года |
| Код НКТ | 0200192221584 |
| Код ТН ВЭД | 8539520003 |
| Короткое наименование (каз) | Жарықдиодты шам SVC LED A60-20W-E27-6500K суық жарық |
| Мощность (Bт) | 20Вт |
| Новинка | Нет |
| Объём | 0.00054 |
| Полное наименование (каз) | Жарықдиодты шам, SVC, LED A60-20W-E27-6500K, қуаты 20 Вт, колба түрі A60, түс температурасы 6500K, цоколі E27, суық жарық |
| Снижена цена | Да |
| Штрихкод | 6902508254142 |